Политички партии

Рекција од СДСМ на изјавата на Христијан Мицкоски

Христијан Мицкоски и денеска во Аеродром промовираше проекти на СДСМ. Тоа не е претпоставка како што вели Мицкоски туку факт.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close