СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Рекордни снежни врнежи во Кина

Силно невреме во некои делови на југоисточна Кина донесе рекордни снежни врнежи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close