БизнисБизнис.СлајдерЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Рекорден пад на реалните плати во Велика Британија

Инфлацијата во јуни достигна 9,4 отсто, највисоко ниво во 40 години, а својот врв би требало да го достигне кон крајот на годинава

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close