ОпштествоСкопје

Реконструкција во ОУ „Љубен Лапе“ во Аеродром

Целосно ќе биде реконструиран долниот кат од Основното училиште  „Љубен Лапе“ во  Аеродром за престојната учебна година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close