0_Магазин.ПорталЗанимливости

Редок примерок од Уставот на САД продаден за над 40 милиони долари

Достигна рекордна сума од 43 милиони долари. Ова е светски рекорд за историски документ ставен на аукција.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close