0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерОпштество

Регистрирани 154 нови случаи на КОВИД-19, оздравени 408 и 12 починати

Во последните 24 часа регистрирани се 154 нови случаи на КОВИД-19, оздравени се 408 пациенти, а пријавени се 12 починати лица.

Back to top button
Close
Close