Дописници СветЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Регионот Фландрија бара нови мерки против Ковид-19 во Белгија

Фландрија бара да се забранат сите рекреативни активности на затворено до 15 декември.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close