0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталГраѓански секторПолитика

Регионална конференција за „Подобрување на дијалогот меѓу парламентите и новинарите од Западен Балкан”

Регионална конференција на тема „Подобрување на дијалогот меѓу парламентите и новинарите од Западен Балкан” ќе се одржи денеска во Собранието.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close