0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталГраѓански секторМакедонија.Слајдер

Регионален форум за ефикасноста и отпорноста на младите за време на пандемијата

Регионален форум на тема „Ефикасноста и отпорноста на младите за време на пандемијата КОВИД-19: Денешна перспектива во Западен Балкан” ќе се одржи денеска онлајн на платформата Зум.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close