Политички партии

Реакција од СДСМ на прес-конференција на Драган Ковачки од ВМРО-ДПМНЕ

ВМРО-ДПМНЕ е против ЕУ, тоа вчера пред јавноста го призна им самиот Христијан Мицкоски.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close