Политички партии

Реакција од СДСМ на прес-конференција на Марија Митева од ВМРО-ДПМНЕ

Христијан Мицкоски останува најнеуспешниот директор на АД ЕСМ и советник за енергетика на Груевски.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close