Политички партии

Реакција на ставовите на премиерот Заев од изјавата и интервјуто за австрискиот весник „Стандард“

Заев да ја почитува резолуцијата која ВМРО-ДПМНЕ ја предложи во Собранието, а ја поддржа и СДСМ, и да не ја дефокусира јавноста

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close