Политички партии

Реакција на СДСМ на соопштението на ВМРО-ДПМНЕ

Ништо ново во ВМРО-ДПМНЕ,  повторно наместо одговор, излегуваат со нервозна реакција во одбрана на изборот од немај каде за кандидати за градоначалници.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close