Локални избори 2021Политички партии

Реакција на СДСМ на прес-конференцијата на Драган Ковачки

Граѓаните многу добро знаат само со СДСМ имаме слободни, фер и демократски избори.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close