Политички партии

Реакција на СДСМ на прес-конференција на Миле Лефков од ВМРО-ДПМНЕ

На Мицкоски паметот му е во тендерите, не му е гајле за граѓаните, џабе се фабрикуваните лаги на Лефков Едни исти фабрикувани лаги шири Лефков од белиот дворец, симболот на криминалот и корупцијата, откако самите се фатија во криминал од 136 милиони евра за провизии.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close