Политички партии

Реакција на СДСМ на прес-конференцијата на пратеникот ВМРО-ДПМНЕ,  Драган Ковачки

Не престануваат нападите на ВМРО-ДПМНЕ кон претседателот Димитар Ковачевски, затоа што во Белиот дворец се очајни и фрустрирани од неговата чесна и одговорна работа.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close