Политички партии

Реакција на СДСМ на прес-конференцијата на Христијан Мицкоски

За вакво исклучително важно прашање, од највисок државен и национален интерес,  Христијан Мицкоски  покажува дека нема државнички капацитет ниту основно чувство за државност. Оттука, СДСМ нема да навлегува во сите изнесени невистини и неодоговорно пласирани небулози од страна на Мицкоски.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close