Политички партии

Реакција на СДСМ на изјавата на портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски

Срамно, ВМРО-ДПМНЕ почна да политизира и спортски настани. ВМРО-ДПМНЕ никако да се откаже од деструкциите и од неодговорното однесување.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close