Политички партии

Реакција на ВМРО-ДПМНЕ по прес-конференцијата на миситерката Шахпаска

Скопје, 30 ноември 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close