Политички партии

Реакција на ВМРО-ДПМНЕ на соопштението на СДСМ за фејсбук-објавата на Милошоски

Милошоски и ВМРО-ДПМНЕ лобираат за Македонија, додека Груби и функционерите од СДСМ/ДУИ работат против државата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close