Политички партии

Реакција на ВМРО-ДПМНЕ на прес – конфренцијата на Дарко Каевски

СДС дa каже, како Ковачевски се најде во афера од 26 милиони евра, со тие пари може да се обезбеди струја за сите училишта и градинки.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close