Политички партии

Реакција на ВМРО-ДПМНЕ на прес-конференцијата на премиерот Заев

СДСМ и ДУИ не можат да прифатат дека нивното време поминува.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close