Политички партии

Реакција на ВМРО-ДПМНЕ на прес-конференцијата на Каевски

Таканаречените мерки од владата на анти македонската СДС се само бледа ПР алатка за пред јавноста дека нешто работат. Граѓаните плаќаат најскапа електрична енергија во Европа, а стопанството плаќа и дупло повисока цена за електрична енергија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close