Политички партии

Реакција на ВМРО-ДПМНЕ на изјавата на Стефан Васев

Во деновите кои се пред нас ќе објавиме што се СДСМ сака да продаде за 200.000 евра.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close