Локални избори 2021Политички партии

Реакција на АА за назначувањето на Џелал Бајрами за претседател на Комисијата на ЈО за изборни нерегуларности

26 септември 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close