0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Рајола најави можно враќање на Погба во Јувентус

Не е исклучена можноста Пол Погба на крајот од оваа сезона да го напушти Манчестер јунајтед и да се врати во Јувентус, најави денеска менаџерот на францускиот репрезентативец Мино Рајола.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close