0_Спорт.ПорталФудбал

Рашфорд се врати во полн тренинг

Напаѓачот на Манчестер јунајтед, Маркус Рашфорд се врати во полн тренинг по неодамнешната операција на рамото и ќе може да конкурира за место во тимот по репрезентативната пауза, објави неговиот тренер Оле Гунар Солскјер.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close