ЕвропаЕвропа.ПорталРуско-украинска кризаСвет.Слајдер

Раша тудеј: Неправедно одземена дозволата за емитување програма

Офком им покажа на британската јавност и меѓународната регулаторна заедница, дека, и покрај добро изградената фасада на независност, не е ништо друго, освен алатка на власта, ја почитува нејзината волја да ги потисне медиумите, изјави за Ројтерс, Ана Белкина, заменичка на главниот уредник на РТ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close