0_МИА Истражува.ПорталИзбрано

Расте стравот од нова војна на Балканот

„Можете ли да замислите оперативни групи да маршираат низ европските улици на годишнината од Кристалната ноќ“, прашува Џаферовиќ (64), член на тричленото претседателство на БиХ, во кое има Срби, Хрвати и Бошњаци.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close