БалканДописници Свет

Расправа за Западен Балкан Право на здрава животна средина, во центарот на Есенската сесија на ПССЕ

На завршниот ден од сесијата, која поради пандемијата со Кавад-19 е скратена на 4 дена во Стразбур од 27 до 30 септември 2021 година, во хибриден формат,

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close