АБНА

Раните резервации за зимската сезона во Пампорово се во пораст, билетите за жичарниците се по ланските цени до 20 ноември

Зголемување на раните резервации за зимската сезона во Пампорово се забележени и кај бугарските и кај странските туристи, изјави за БТА Маријан Бељаков, извршен директор на АД „Пампорово“

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close