0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Раниери доби отказ по само 112 денови на клупата на Ватфорд

Раниери (70) доби отказ по неделниот првенствен пораз од Норич (0-3) по што Ватфорд се спушти на 10. место на табелата со 14 бодови, само два повеќе од „фенерџијата“ Барнли.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close