0_Спорт.ПорталФудбал

Рамос пред деби во дресот на ПСЖ

Шест месеци по трансферот од Реал Мадрид во ПСЖ, Серхио Рамос би можел да го одигра првиот натпревар за својот нов клуб, откако 35-годишниот дефанзивец се најде на списокот играчи за дуелот против Манчестер сити во Лигата на шампиони.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close