0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Рама: Навикнати сме на оваа шарада

Навикнати сме на оваа шарада, порача на твитер албанскиот премиер Еди Рама, познат по својот специфичен стил на изразување со ироничен тон, како коментар на фотографија на која е сликан заедно со премиерот Димитар Ковачевски.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close