0_Web_АктуелноБалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Рама за насилните протести: Животот е тежок, но будалетинките го отежнуваат уште повеќе

Албанскиот премиер Еди Рама, по насилните протести организирани од Сали Бериша, кусо реагираше на Инстаграм со изрека на светски познатиот актер Џон Вејн.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close