Спорт.СлајдерФудбал

Ралф Рангник денеска дебитира на клупата на Манчестер Јунајтед

Привремениот менаџер на Манчестер Јунајтед, Ралф Рангник, денеска дебитира на менаџерската позиција кај „црвените“ во мечот со Кристал Палас на „Олд Трафорд“ кој започнува во 15 часот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close