0_Спорт.ПорталФудбал

Раководството на Унион Берлин физички нападнато пред дуелот со Феенорд

Претседателот на Унион Берлин е еден од нападнатите членови на раководството на германскиот фудбалски клуб пред вечерашниот дуел во Холандија против Феенорд во рамки на Лигата на конференции.

Back to top button
Close
Close