СветСвет.Слајдер

Ракетирана американска воена база во Сирија

Врз американската воена база Караб ал Џир во сириската провинција Хасака истрелани се пет ракети

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close