0_Web_АктуелноСветСвет.Слајдер

Ракетен напад во Кабул

Врз главниот град на Авганистан е извршен ракетен напад, јавија светските медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close