СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Разговори во Виена во обид за заживување на иранскиот нуклеарен договор

Тоа е прво дипломатско зближување по петмесечна пауза и смена на кормилото на Иран.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close