Дописници МКДХроникаХроника.Портал

Радовишанец физички нападнат од раководител на фирма и други лица во Неготино

Радовишанец синоќа бил физички нападнат од раководител на фирма и други лица во Неготино,  информираше денеска портпаролот на СВР Велес, Верољуб Додевски.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close