БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Радев ги повика граѓаните на масовна излезност на изборите

Актуелниот претседател на Бугарија, Румен Радев, кој се бори за втор мандат, го повика народот на целосна мобилизација.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close