Посетете ја новата веб страна на МИА
БалканБалкан.Портал

Радев в понеделник ќе го врачи првиот мандат на ГЕРБ-СДС

- Се надевам дека дополнителното време што им го дадов е искористено на најдобар начин, изјави Радев.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close