БалканДописници Свет

Радев: Вакцините се единствената заштита од Ковид

Бугарскиот претседател Румен Радев го коментираше сериозниот пораст на преваленцата на „Ковид-19“ во земјата

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close