0_Web_АктуелноОпштествоСкопје

Работилница „Планска програма за зелено и хумано Скопје”

Во организација на ЗЕЛЕН ХУМАН ГРАД, денеска и утре во големата сала на Советот на Град Скопје, ќе се одржи работилница на тема „Планска програма за зелено и хумано Скопје”.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close