Општество

Работилница за новинари „Попреченоста низ призмата на медиумите“

Во рамки на проектот „Поддршка на модернизацијата и деинституционализацијата на социјалните услуги“ денеска во просториите на Европската куќа во Скопје ќе се одржи работилница за новинари „Попреченоста низ призмата на медиумите“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close