0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Рабио поради својата мајка останува во Јувентус

Челниците на Јувентус и Манчестер јунајтед претходно ја договорија висината на обесштетувањето за трансфер на Рабио, кое требаше да изнесува 17 милиони евра

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close