0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Путин потврди дека Русија за неколку дена ќе им ги предаде на САД предлозите за безбедносните прашања

Се договоривме да ја продолжиме оваа дискусија и дека тоа ќе го направиме на содржаен начин, дека во иднина ќе ги размениме нашите размислувања за тоа прашање, рече Путин на прес-конференција, пренесе Тасс.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close