0_Магазин.ПорталМагазинСемејство

Психолог: Не е препорачливо за 11-годишно дете да спие в кревет со мајката

Глумицата Алиша Силверстоун се најде на удар на критики од јавноста, бидејќи пред извесно време призна дека го дели креветот со својот 11-годишен син затоа што таа е грижлива мајка.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close