0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Протокот на лава од вулканот на Ла Палма станува посилен и побрз

Протокот на лавата од вулканот на шпанскиот остров Ла Палма денеска стана посилен и многу побрз, јави ДПА.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close